ONE BEDROOM APARTMENT

Apartament i kompletuar, me një sipërfaqe të bollshme, të shfrytëzuar në mënyrë funksionale 100% dhe organizim mjaft të mirë, që mundëson bashkëjetesën e dy personave.

Sipërfaqja

40 m²

Dhomë gjumi

1 bed

Kuzhinë

E kompletuar me pianurë dhe frigorifer

Bëj rezervimin tënd tani

Zgjidh datën
Zgjidh datën
1
2
0

Rreth Nesh

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound the actually teaching.

Contact Info

© Fole 2020

sqAlbanian