Mirësevini në Rezidencën Folè

Në rezidencën Folè do të gjeni akomodim të denjë, komod, të sigurt me shërbime dhe facilitete të standardit të lartë si dhe një mjedis të gjallë dhe tërheqës për të rinjtë, të sigurt dhe gjithëpërfshirës për të jetuar dhe studiuar.

Rezidenca "Folé" përbëhet nga 4 godina akomoduese me standarde të larta dhe teknologjinë më të fundit (fasadë e ventiluar, sistem kapot, izolim akustik, sistem qendror ngrohje-ftohje, sistem ashensorësh, sistem monitorimi me kamera, sistem antizjarr, sistem për menaxhimin e mbetjeve, etj. ).

 • Akomodim Modern

  Akomodim dhe shërbime me standardet më të larta, një mjedis i gjallë, tërheqës, i sigurt dhe gjithëpërfshirës.

 • Transport Falas

  Rezidenca Fole ofron transport falas në qendër të qytetit për të gjithë studentët.

 • Kushte bashkëkohore

  Rezidenca "Folé" përbëhet nga 4 godina akomoduese me standarde të larta dhe teknologjinë më të fundit.

 • Siguri 24/7

  Rezidenca eshte e pajisur me sistem antizjarr, kamera dhe staf sigurie 24 ore.

Apart Hotel

ApartHotel u frymëzua dhe u krijua nga arkitektët më të njohur në Shqipëri, nën emrin dhe konceptin e parë të Folé Residence, pjesë e Grupit Bolv.

Tek Fole do të gjeni mikpritje, ngrohtësi dhe të gjitha shërbimet dhe lehtësitë e nevojshme që do t'ju bëjnë të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

Ndodhet në Tiranë, 5.3 km nga Sheshi Skënderbej dhe 10 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza dhe 9.2 km nga Dajti Ekspres “Teleferik”.

Ish Rezidenca e Enver Hoxhës është 5.5 km nga banesa, ndërsa Shkëmbi i Kavajës është 38.6 km larg.

Bëj rezervimin tënd tani

Zgjidh datën
Zgjidh datën
1
2
0

Recepsion 24/7 Hapur

Rezidenca Folé

Çfarë ofrojme?!

Student Housing

Në rezidencën Folè do të gjeni akomodim të denjë, komod, të sigurt me shërbime dhe facilitete të standardit të lartë si dhe një mjedis të gjallë dhe tërheqës për të rinjtë, të sigurt dhe gjithëpërfshirës për të jetuar dhe studiuar.

Apart Hotel

Bar-Restoranti

Zona e restorantit ka një kapacitet prej 435 vendesh me një zonë të vetë-shërbimit ku studentët dhe të gjithë klientët mund të konsumojnë mëngjesin, drekën dhe darkën.

Palestra

Me një sipërfaqe prej 900 m2, një arredim modern, Palestra e Folese kthehet në hapësirën më relaksuese për orën tuaj të aktivitetit sportiv. Të gjitha pajisjet janë të teknologjisë së fundit, marka Panatta dhe të çertifikuara sipas standarteve të BE.

Lavanderia

Folè Residence ofron ne menyre te dedikuar sherbimin e lavanderise. Sherbimi perfshin larjen dhe tharjen e veshjeve ne lavatrice individuale me nje kujdes maksimal. Sherbimi ka kosto ekonomike dhe i pershtatet kerkesave te secilit klient duke e realizuar procesin ne kohe rekord brenda 24 oreve.

Fiziterapia

Në qendrën e fizioterapisë në rezidencën Folè ne ju ofrojmë trajtime për diagnoza të tilla si: ortopedike, neurologjike, lëndime pediatrike, traumatologjike, sportive, reumatologjike etj

Parking 24 orë

Dy kate parking. Kati -2 dhe -1. Rreth 400 vende parkimi.

Rreth Nesh

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound the actually teaching.

Contact Info

© Fole 2020

sqAlbanian