Apartament 1+1(për dy persona)

2 (1) (1)
3 (1)
4 (1)
7
11
previous arrow
next arrow

Komente: Apartament i kompletuar, me një siperfaqe të shfrytezuar në menyrë funksionale 100%
dhe organizim mjaft të mirë, që mundëson bashkjetesën e dypersonave.
Apartamenti 1+1 me nje siperfaqe te bollshme, ndricim natyral, mundeson hapesiren tuaj per te
studiuar dhe jetuar.
Ka një sipërfaqe prej rreth 40 m2. Ambjenti ka të perfshirë sallon, tavolinë ngrënie, një dhomë
gjumi, dy krevate, kuzhinë, dy tavolina studimi dhe tualet.
Pajisjet elektroshtëpiake janë të markave më prestigjoze dhe më në zë.
Në kompleks mund të gjeni sherbime të ndryshme si: bar-restorant, recepsion 24/7 hapur, Security
(sistem kamerash, siguri fizike, sistem antizjarr) bibliotekë, oborr privat brenda në akomodim, parkim, etj.
Brenda kompleksit do të ofrohen sherbime të tjera si palestra, pishina e mbyllur, SPA etj.
Ne paketen e akomodimit do te jete e perfshire fatura e energjise elektrike, fatura e ujit, Transporti
deri ne qender te Tiranes dhe Wi-Fi falas per nje vit.
Cmimi i apartamentit 1+1: 400€/ muaj

<2023> February
MonMonday
TueTuesday
WedWednesday
ThuThursday
FriFriday
SatSaturday
SunSunday
Jan 30
Jan 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Mar 1
Mar 2
Mar 3
Mar 4
Mar 5

Reservation

Please select the days from calendar.

Reservation Form