Apartamente 2+1(për 4 persona)

1
2
3
4
previous arrow
next arrow

Apartament 2+1 organizohet ne menyre te rregullt me siperfaqe te bollshme.
Apartamenti I organizuar në rreth 65 m2. Ambjenti ka te perfshire sallon, tavoline ngrenie,
kuzhine, dy dhoma gjumi, krevate, tualet dhe tavolina studimi.

Hapesire studimi te diferencuar nga hapesira e pushimit.
Pajisjet elektroshtëpiake të markave nga më të mirat duke ofruar komoditetin e duhur për të jetuar.
Në kompleks mund të gjeni sherbime të ndryshme si: bar-restorant, recepsion 24/7 hapur, Security
(sistem kamerash, siguri fizike, sistem antizjarr) bibliotekë, oborr privat brenda në akomodim,
parkim, etj.

Brenda kompleksit do të ofrohen sherbime të tjera si palestra, pishina e mbyllur, SPA etj.
Në paketën e akomodimit do te jete e perfshire fatura e energjisë elektrike, fatura e ujit,
transporti deri ne qender te Tiranes dhe Wi-Fi falas për një vit.
Tek rezidenca “Fole’, do te gjeni mikepritjen, ngrohtesine dhe te gjitha sherbimet dhe facilitetet e
nevojshme qe do t’ju bejne te ndiheni si ne shtëpinë tuaj!
Cmimi i apartamentit 2+1: 600€/muaj

<2023> February
MonMonday
TueTuesday
WedWednesday
ThuThursday
FriFriday
SatSaturday
SunSunday
Jan 30
available
Jan 31
available
1
available
2
available
3
available
4
available
5
available
6
available
7
available
8
available
9
available
10
available
11
available
12
available
13
available
14
available
15
available
16
available
17
available
18
available
19
available
20
available
21
available
22
available
23
available
24
available
25
available
26
available
27
available
28
available
Mar 1
available
Mar 2
available
Mar 3
available
Mar 4
available
Mar 5
available

Reservation

Please select the days from calendar.

Reservation Form