Dhomë teke(për një person)

1 (1)-min
3-min
4-min
5 (1)-min
12-min
previous arrow
next arrow

Dhoma teke ka një sipërfaqe rreth 21.5 m2. Ambjenti ka të përfshirë një krevat, kuzhinë, tualet
dhe një tavolinë studimi e ndricuar nga vetrata.
Pajisjet elektroshtëpiake janë të markave nga më të mirat duke ofruar komoditetin e duhur për të
jetuar.
Në kompleks mund të gjeni sherbime të ndryshme si: bar-restorant, recepsion 24/7 hapur, Security
(sistem kamerash, siguri fizike, sistem antizjarr) bibliotekë, oborr privat brenda në akomodim,
parkim, etj.
Brenda kompleksit do të ofrohen sherbime të tjera si palestra, pishina e mbyllur, SPA etj.
Në paketën e akomodimit do te jete e perfshire fatura e energjisë elektrike, fatura e ujit,
transporti deri ne qender te Tiranes dhe Wi-Fi falas për një vit.
Cmimi i dhomes: 250€/muaj

<2023> February
MonMonday
TueTuesday
WedWednesday
ThuThursday
FriFriday
SatSaturday
SunSunday
Jan 30
Jan 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Mar 1
Mar 2
Mar 3
Mar 4
Mar 5

Reservation

Please select the days from calendar.

Reservation Form